facebook twitter e-mail

Jak je to teď s našimi trhy aneb stavební léto 2017

Souhrou náhod dochází v letních měsících v obou městských částech, kde pořádáme farmářský trh, ke stavebním činnostem.
Jak už jste asi zaznamenali, Dolní Počernice rekonstruují vozovky, v důsledku čehož jsme museli poněkud omezit sortiment. Od 1. 8. nejméně do konce srpna dojde k úplné uzavírce v části ulice Národních hrdinů a veškerá doprava bude svedena přes “plácek před úřadem”, tak musí páteční trh ustoupit zcela. Přejem vám krásnou druhou polovinu prázdnin a těšíme se, že s nástupem nového školního roku se vrátíme i my na své místo a v plném počtu.
V Klánovicích se počínaje příštím týdnem (cca od 31.7.) začne na školním dvoře připravovat staveniště pro dostavbu základní školy. Dvůr nám zabere vlastně celý a trh se tak přesune na parkoviště před Halou starosty Hanzala. Doufáme, že se nám podaří stánky rozmístit tak, aby se tam všichni naši prodejci bez potíží vešli a  nemuseli jsme sortiment trhu nijak redukovat. Pro vás zákazníky by to mělo znamenat pouze určité omezení stran parkování, ale věříme, že vám toto drobné nepohodlí nebude moc vadit. V této souvislosti moc prosíme řidiče, aby dodržovali dopravní předpisy a parkovali s nimi v souladu, neomezovali rezidenty a tak nějak celkově nedráždili místní občany a městskou policii.
Toto opatření bude dlouhodobého rázu, stavba je plánována na cca 1 rok. Uvidíme, jak nám to soužití se stavbou bude fungovat, doufejme, že bez potíží.

Omlouváme se vám tímto za nastalé komplikace, ale “pokrok nezastavíš”, a děkujeme za pochopení.

Litujeme, ale komentáře nejsou povoleny.